Jdi na obsah Jdi na menu
 


RADEGAST SHOW 2009 - klubová výstava amerických akit : 8. - 9. 8. 2009, Rožnov pod Radhoštěm

Malý Archie se zúčastnil výstavy jen jako divák , ale poznali jsme spoustu člověčích i psích kamarádů 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

V.Hanácká národní výstava psů všech plemen  Olomouc, 8.-9.1.2010  

 V pátek 8.1.2010 jsme se zúčastnili naší první výstavy.Po několika probdělých nocí jsme Arčíka patřičně připravili a po vemi náročné cestě do Olomouce v době sněhové kalamity, kdy jsme zvažovali, zda dojet včas nebo vůbec dojet, dorazili na výstaviště Flóra. Arčík unešen tím množstvím pejsků, se rozhodl nás vést na místo určení , vodítko a za ním vlající člověk  s taškami a batohem, to jsme byli my . V pavilonu G nás překvapil velký chaos, spousta lidí a a 3 kruhy na tak malý pavilon, to bylo na první zkušenost opravdu velmi náročné. Postupě jsme se s tím ale sžili a když Arčík v třídě dorostu vyhrál své první místo, byli jsme opravdu nadšeni. Pak následovala procházka, očuchali jsme si pejsky a bohuželo bez odpočinku vyrazili na závěrečné soutěže. Tady v pavilonu A to bylo moc příjemné, krásné kytky, klid a spousta krásných a reprezentativních psích kamarádů. Arčík v kruhu s nominovanými psy dorostu všech plemen postoupl mezi 5 nejkrásnějších psů. To byla opravdová radost pro nás všechny.   Našemu štěňátku moc blahopřejeme a těšíme se na další výstavu!                             

 Mezinárodní výstava psů ČMKU DUO - CACIB Brno 7.2.2010

Zúčastnili  jsme se Mezinárodní výstavy psů v Brně, kde náš pejsek získal nejvyšší ocenění Velmi nadějný 1. Máme z něj velkou radost. Za perfektní handling děkujeme panu Radovanu Juřenovi. Bohužel další termíny výstav jsme tak trošku z důvodu pracovních a rodinnných aktivit zaspali, ale  slibujeme našim příznivcům, že se polepšíme !!!

 MVP INTERCANIS Brno 19. - 20.6.2010

V těžké konkurenci jsme získali ocenění V2 a z našeho pejska máme velkou radost.

Klubová výstava amerických akit Horka nad Moravou 24. 25.7.2010

Setkání příznivců AA proběhlo tentokrát v krásném prostředí  v Horce nad Moravou. Terén příznivý pro pejsky i pro očistu lidské duše. První den jsme získali V1 CAJC. Po špatné zkušenosti se starším akiťákem jsme druhý den získali krásné V1, ale bez CAJC.  Arčíkovi blahopřejeme !